درباره ی ما

تکیه گاه پویش های تعالی سازمانی بر بنیاد رویش انسانی 

۲۰۰۰۰۰
تیراژ کتاب های منتشر شده
۶۰
استاد
۲۰۲۳۰۴
فراگیر
۶۰
دوره فعال

موسسه آموزش نیروی انسانی شهید مهدوی به عنوان اولین موسسه غیر دولتی با هدف ایجاد، تقویت و توسعه شایستگی ها و صلاحیت های فرهنگی، تخصصی و حرفه ای حال و آینده نیروی انسانی  مدارس دولتی و غیر دولتی  درسال ۱۳۹۳  و با مجوز شماره ۸۲۷/۹۳/۲۲۱ مورخ ۱۹/۶/۱۳۹۶ از معاونت  برنامه ریزی وتوسعه منابع انسانی ریاست جمهوری، تاسیس شد و با مجوزهای شماره ۵۰۴۱۴۴ مورخ ۲۱/۲/۱۳۹۵و ۲۵۵۲۳۰ مورخ ۱۳/۵/۱۳۹۸  حیطه ها و قلمرو فعالیت آن  به آموزش کلیه نیروی انسانی مدارس از پیش دبستانی تا پایان دوره متوسطه دوم  گسترش یافت.

رصد مقاصد و راهبردهای اسناد بالادستی  میهن عزیزاسلامی و تصمیم سازی و تصمیم گیری مناسب با آنها و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی که بر اساس آموزه های دین مبین اسلام و اندیشه های بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدوین، تصویب و ابلاغ شده  است، تامین نیازهای آنی و آتی نیروی انسانی مدارس کشور از ارزش های محوری موسسه می باشد.ارایه خدمات ممتاز  و فرآورده های فاخر و با بهره گیری از مدرسین مجرب، تنوع در روش های آموزشی و استفاده هوشمندانه از بسته های آموزش الکترونیکی  وجه تمایز موسسه باسایر موسسات مشابه می باشد.

موسسه، با آگاهی از ضریب تاثیرو نقش آفرینی رهبران و مدیران، معاونان، معلمان، مربیان و مدارس در دستیابی به سعادت فردی و جمعی، نقطه آغازین آموزش های خود را به مراکز آموزشی و پرورشی استان تهران و انشاالله در ادامه به تمام عرصه های حوزه کسب و کار کشور تعمیم خواهد داد.

 

مأموریت موسسه آموزش نیروی انسانی شهید مهدوی  

اصلی ترین رسالت موسسه توسعه و تقویت شایستگی ها و صلاحیت های تخصصی وحرفه ای کارکنان مدارس دولتی و غیر دولتی است که برای ارتقاء عملکرد و موفقیت های شغلی خود همواره در جستجوی کسب آگاهی و مهارت های نوین در دنیای کسب و کار هستند.

موسسه با درک شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور، منطقه و جهان ، خود را مخاطب حدیث نبوی  «کلکمْ راعٍ، وَ کلکمْ مَسْؤُلٌ» می داند .وبامدیریت عالمانه و عاقلانه دانش و فناوری نوین حوزه ی منابع انسانی و بومی سازی آن، در جهت توسعه نیروی انسانی کارا و  کارآمد مدارس ایفای نقش می کند. موسسه با آگاهی از نقش مضاعف مدیران، معلم ها، مربیان، معاونان و ... مدارس در نیل به سعادت فردی و جمعی فراگیران، نقطه آغازین آموزش های خود را به مراکز آموزشی و پرورشی اختصاص داده و در ادامه آن را به نقش آفرینی  در حوزه ی کسب و کار کشور تعمیم می دهد.

راهبردها

  • سازماندهی نخبگان ممتاز هر رشته تخصصی با عنوان مدرس؛

  •  تولید فرآورده های اثربخش؛

  • بهره مندی از مفاهیم و مبانی اسلامی و یافته های پژوهشی علمی معتبر؛

  •  طراحی دوره های آموزشی کارآمد برای افزایش شایستگی های فرهنگی-تربیتی، صلاحیتهای تخصصی و مهارتهای حرفه ای نیروی انسانی؛ -

  • هم اندیشی، همگرایی و همکاری با موسسات علمی-فرهنگی در گستره ملی و بین المللی؛ تقویت و توانمندسازی شبکه نمایندگی های استانی؛

  • افزون سازی آگاهی جامعه هدف از آرمان ها، مأموریت ها و تبیین خط مشی ها؛ تسریع و تسهیل دسترسی آسان دانش پذیران به تجارب ملی و جهانی در بستر وب به طور انبوه، و نوآورانه؛

  • نشر نتایج پژوهش های مدیریت منابع انسانی و دستاوردهای موسسه؛ چابک سازی موسسه از طریق بهبود فرایندها و تحول سازمانی

چشم انداز

دارنده جایگاه متمایز با آفرینش و کاربرد دانش در ساحت های دانایی ،اندیشه ها، روش ها و کارکرد های سازمانی برای افزایش بهره وری در نیروی انسانی مدارس جمهوری اسلامی ایران است.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟